Elektriğini Kendisi Üreten Proje EKOSİLİVRİ

Elektriğini kendisi üreten proje EKOSİLİVRİ

İstanbul Silivri’de inşa ettiğimiz Ekosilivri, enerjiyi tüketen değil üreten bir proje. Kentsel dönüşüm çalışmalarında yeni ve daha fazla imar oranı ile inşa edilen konut projeleri; aynı zamanda daha fazla enerji tüketimi anlamına gelmektedir. Bir proje düşünün ki enerjiyi minimum tüketiyor; çünkü enerjisini kendisi üretiyor.

8 yıllık tecrübesi ile ekolojik yaşam alanları üreten Ekovilla markası altında üretilen en son projemiz olan Ekosilivri sakinleri, butik villa sitesi yaşamına sahip olacağı gibi, site yaşantısının beraberinde getirdiği giderleri minimum seviyede ödüyor. Standart olarak uygulanan güneş paneli sistemi ile enerjisinin kendisi üreten Ekosilivri, sakinlerine hem sağlıklı ev yaşamı, hem de minimum enerji gideri imkanı sunuyor.

EKOSİLİVRİ Yağmur sularını kullanıma kazandırıyor

Ekovilla projelerinde standart uygulamalardan bir diğeri su depolama ve arıtma sistemi. Ekosilivri’de yağmur suları boşa akmıyor, değerlendiriliyor. Doğaya karşı değil, doğayla birlikte bir yaşam sunan Ekosilivri’de yağmur suları depolanır, arıtılır ve kullanıma sunulur.

EKOSİLİVRİ’de %70’e varan ısı yalıtımı

Ekovilla inşaat teknolojisi ve yalıtım ürünleri ile klasik inşaat teknolojilere göre hem iç hem dış yalıtım ek maliyet gerektirmeksizin en üst düzeyde yapılır. Enerjisini kendisi üreten Ekosilivri’de, proje sakinleri çok az enerji ile ısınır olabilecek.

EKOSİLİVRİ’de yerinizi almak için bizimle iletişime geçin.

info@ekosilivri.com

0212 450 0036