Ekosilivri Özellikler

EKOSİLİVRİ ÖZELLİKLER

ekovilla3

EKOSİLİVRİ 8 bin 500 metrekare arazi üzerinde yükselen butik villa projesidir. 9 blokta, bitişik nizam ve ikiz villa konseptiyle projelendirilen EKOSİLİVRİ’de 2+1, 3+1 ve 4+1 oda sayısı seçenekleri, 92 – 136 ve 145 metrekare seçenekleri bulunuyor. Sağlıklı yapı malzemeleriyle inşa edilenEKOSİLİVRİ enerjisini ve suyunu doğal yollardan karşılıyor.

Sosyal Donatılar

  • Açık Yüzme Havuzu
  • Basketbol – Voleybol Sahası
  • Sosyal Tesis
  • Açık Otopark

Vaziyet Planı

VAZİYET PLANI

Silivri'de Yatırım

Silivri’de Yatırım

Merkezden çevreye doğru yaşanan büyüme ile Avrupa Yakası’nın yeni merkezleri ve kalabalığından kaçmak isteyenlerin tercihi Silivri olmaktadır. İstanbul’daki yeni konut projelerinin % 34 gibi büyük bir oranının Esenyurt ve Beylikdüzü gibi ilçelere yapıldığı göz önüne alındığında Silivri ilçesi, bu yeni merkezlere en yakın ve en huzurlu bir lokasyon olarak öne çıkıyor.

Avrupa Yakası’nın yeni iş merkezi bölgesi Basın Ekspres’te çalışan veya çalışacak olan kişiler için akşam eve varışları kısa, evde geçirdiği zamanda ise huzur ve sessizlik önemli. Bu anlamda Silivri ilçesi tercih sebebini katlayacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün hayata geçirmeyi hedeflediği Fenerbahçe üniversitesi için Silivri’yi seçmesi de bölge için bir katma değer yaratıyor. Fenerbahçe Silivri’de 3 binayı 30 yıllığına, Fenerbahçe Üniversitesi için kiraladı.

Emlak Konut GYO ile anlaşarak Florya arazisine konut projesi geliştiren Galatasaray Spor Kulübü de bölgede tesis için arazi bakıyor.

Kat Planı